O warsztatach

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy urodzili się w niezbyt przyjaznych okolicznościach, a chcieliby zmienić sposób, w jaki dotyka ich to doświadczenie w teraźniejszości, dla wszystkich zainteresowanych zmianą powtarzających się wzorców zachowań.

Zapewniają one bezpieczną, pełną miłości i nie oceniającą przestrzeń, żeby eksplorować kim jesteśmy i jaki jest na prawdę cel naszego bycia na Ziemi.

W atmosferze wsparcia, używamy prostych, a zarazem głębokich procesów: połączenie świadomego ruchu, medytacji, wizualizacji, oddechu, dotyku – przeprogramowujemy odcisk limbiczny narodzin oraz wczesnych lat, więc zmieniamy podświadomą, emocjonalną strefę komfortu. W piękny i unikalny sposób, odtwarzamy stan homeostazy, harmonii naszego układu nerwowego.
Z tego miejsca mamy inne możliwości zmiany wewnętrznych postaw, schematów, które nam już nie służą.

Warsztat jest dla każdego, kto szuka głębszego zrozumienia powtarzających się wzorców, które chce zmienić, dla każdego, kto gotowy jest, by pozbyć się powtarzających się, hamujących przekonań, które oddalają go od prawdy kim naprawdę jest.

Jest to również warsztat dla par planujących świadome poczęcie, ciążę, poród.
Grupy są otwarte dla mężczyzn, kobiet i par.

Metoda Birth Into Being jest również bardzo korzystna dla położnych, douli, osób pracujących z kobietami w ciąży, tak żeby nie przenosiły własnych traum narodzeniowych i lęków na rodzące kobiety.

Przynosi też ogromne korzyści dla par zmagających się z niepłodnością, kobiet po traumatycznych wcześniejszych porodach, po poronieniach lub osób, dotkniętych stratą bliskich osób.

Wspaniale przygotowuje do rodzenia nie tylko dzieci, ale też naszych projektów, realizacji marzeń, czy życia w zgodzie z własnym sercem i intuicją.

Jeśli jesteś zainteresowany warsztatem w swoim mieście, wyślij zapytanie, a przekażę Ci informację o najbliższym, planowanym terminie.

Jeśli jesteś zainteresowany zaproszeniem mnie na warsztat w sowim mieście, skontaktuj się drogą mailową. Warsztaty prowadzę w różnych miastach Polski i Europy w języku polskim i angielskim.