INTENSYWNY KURS TRENERSKI BIRTH INTO BEING – 29.01. – 7.2. 2016 Kraków

Już 29 stycznia uruchamiam kurs Trenerski Birth Into Being.
Z serca na niego zapraszam.
Można wziąć udział w dowolnej kombinacji dwóch dni. Każdy poziom trwa 2 dni.
Tę pracę zrobić przede wszystkim dla siebie, nie tylko, jeśli pracujemy
z ludźmi, wspieramy ich, towarzyszymy. Birth Into Being to system zasad i technik, które pomagają pogłębić wiedzę i poczucie naszej rzeczywistości. To otwiera nas na nowe wymiary i nowe możliwości, których nie byliśmy w stanie zobaczyć wcześniej.
Pełny program składa się z 20 procesów i 18 ćwiczeń mających na celu przekształcenie negatywnych doświadczeń z naszego dzieciństwa, młodości i dorosłości. Techniki te są w stanie zmienić „odcisk limbiczny”: nasze najwcześniejsze wrażenia, które uformowały się w czasie ciąży w łonie naszej matki, podczas narodzin i dzieciństwa. Metoda ta daje nam możliwość rozwiązania zarówno świadomych, jak i nieświadomych konfliktów wewnętrznych i otworzenia dostępu do niewykorzystanych zasobów i umiejętności.
Ta bezpieczna i skuteczna metoda przeplata epigenetykę i neuroplastyczność, storytelling, wizualizacjami, pracę z oddechem, delikatny dotyk i taniec.
Podczas terapeutycznej części kursu (poziomy 1-4), uczestnicy doświadczają licznych procesów, które dotykają kwestii naszego przychodzenia, wczesnego dzieciństwa, okresu nastoletniego w głęboki, transformujący sposób. Druga część kursu (Apprentice Training) poświęcona jest doświadczaniu dodatkowych procesów i zdobywaniu umiejętności w uczeniu metody.
Przejście całego kursu, daje nam też okazję do doświadczenia pracy w Polu Narodzin, a także trzymania go (co przekłada się na późniejszą pracę z metodą).
Po ukończeniu wszystkich części, możesz uzyskać stopień certyfikacji, co uprawnia Cię do stosowania określonych technik pracy metodą Birth Into Being i prowadzenia warsztatów tą metodą (poziom 1 i 2), przy kontynuowaniu zdobywania praktyki.
Sami wybieramy w ilu częściach warsztatu chcemy wziąć udział. Każda z nich jest odrębną formą i przynosi konkretne rezultaty.
Część 1 – 29.01-30.01
Część 2 – 31.01-1.02
Część 3 – 2.02-3.02
Część 4 – 4.02-5.02
Część 5 – 6.02-7.02
Szczegóły,zapisy : https://www.facebook.com/events/1488460224815548/
lub Monika Lipowska-Hajduk
mama@szczesliwa-mama.pl, 509-096-046