PONOWNE NARODZINY – WARSZTAT „BIRTH INTO BEING” CZĘŚĆ 1 – BIAŁYSTOK 7-8 LUTY 2015

Sposób, w jaki przychodzimy na świat istotnie wpływa na wszystkie sfery naszego życia i jakość jego doświadczania. To jaki mamy dostęp i jak korzystamy z naszej kreatywności jest odbiciem naszych przeżyć emocjonalnych we wczesnym okresie formatywnym (od poczęcia aż do końca pierwszego roku życia).
Warsztaty pomagają uzdrowić traumę narodzeniową, dostrzec i przetransformować ograniczające przekonania, które oprócz podświadomości, zapisane są również w ciele.
Warsztat (jako część z cyklu) pozwala uczestnikom uzdrowić własne początki poprzez „doświadczenie w ciele” bycia poczętym, dojrzewania 9 miesięcy ciąży i urodzenia się w miłości i ekstazie.
W bezpiecznej i pełnej wsparcia przestrzeni otwieramy się na odblokowanie naszej wrodzonej pamięci błogości.
W prostych, ale głębokich procesach przeprogramowujemy odcisk limbiczny narodzin i wczesnych lat – dotykając naszej strefy komportu i docierając do naszej prawdziwej intencji.

Ten warsztat jest dla każdego, kto szuka głębszego zrozumienia swoich powtarzalnych wzorów zachowania,reagowania i chce dokonać zmiany, usunąć powtarzające się, hamujące przekonania, które oddalają go, od tego kim naprawdę jest.

link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/804273209627238/

zapisy i informacje: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

DO ZOBACZENIA!