PONOWNE NARODZINY – WARSZTAT “BIRTH INTO BEING” CZĘŚĆ 1 – KRAKÓW 24-25 STYCZEŃ

Sposób, w jaki przychodzimy na świat istotnie wpływa na wszystkie sfery naszego życia i jakość jego doświadczania. To jaki mamy dostęp i jak korzystamy z naszej kreatywności jest odbiciem naszych przeżyć emocjonalnych we wczesnym okresie formatywnym (od poczęcia aż do końca pierwszego roku życia).
Warsztaty pomagają uzdrowić traumę narodzeniową, dostrzec i przetransformować ograniczające przekonania, które oprócz podświadomości, zapisane są również w ciele.
Warsztat (jako część z cyklu) pozwala uczestnikom uzdrowić własne początki poprzez „doświadczenie w ciele” bycia poczętym, dojrzewania 9 miesięcy ciąży i urodzenia się w miłości i ekstazie.
W bezpiecznej i pełnej wsparcia przestrzeni otwieramy się na odblokowanie naszej wrodzonej pamięci błogości.
W prostych, ale głębokich procesach przeprogramowujemy odcisk limbiczny narodzin i wczesnych lat – dotykając naszej strefy komportu i docierając do naszej prawdziwej intencji.

Ten warsztat jest dla każdego, kto szuka głębszego zrozumienia swoich powtarzalnych wzorów zachowania,reagowania i chce dokonać zmiany, usunąć powtarzające się, hamujące przekonania, które oddalają go, od tego kim naprawdę jest.

Warsztat ten jest początkiem cyklu 5 części.
Po ukończeniu wszystkich części, możesz uzyskać stopień certyfikacji, co uprawnia Cię do stosowania określonych technik pracy metodą Birth Into Being i prowadzenia warsztatów tą metodą. (szczegóły wkrótce – zainteresowanych całym cyklem warsztatów proszę o kontakt na maila: mama@szczesliwa-mama.pl).
Sami wybieramy w ilu częściach warsztatu chcemy wziąć udział. Każda z nich jest odrębną formą i przynosi konkretne rezultaty :).

link do wydarzenia na FB:

na FB: https://www.facebook.com/events/1374680112830471/137468011

zapisy i informacje:

mama@szczesliwa-mama.pl

509-096-046

Zapraszam!