PONOWNE NARODZINY – WARSZTAT “BIRTH INTO BEING” CZĘŚĆ 1 W KRAKOWIE 17-18 PAŹDZIERNIK

Birth Into Being to unikalna metoda rozwoju osobistego, która pozwala nam na zmianę niechcianych i ograniczających „skutki ubocznych” stresujących lub tragicznych wydarzeń, których doświadczyliśmy w trakcie naszego życia. Odkąd te wydarzenia zostały “zapisane” w naszym systemie nerwowym na poziomie komórkowym, wpływają na to jak myślimy, czujemy i działamy na co dzień. Mają one również wpływ na nasze zdrowie i na to jak nasz organizm reaguje na nasze środowisko, zwłaszcza kiedy jesteśmy pod presją.
Warsztat ten przeznaczony jest dla każdego, kto gotowy jest do zneutralizowania traumy, jakiej doświadczył przy porodzie lub w okresie okołoporodowym.
Jest on dla wszystkich, którzy powtarzają wewnętrzne, emocjonalne wzory w obrębie własnej rodziny/pokolenia.
Każdy, kto poszukuje trwałych, pozytywnych zmian dla siebie i swoich bliskich, może skorzystać z metody “Birth Into Being – Narodzin do Życia”.
Dodatkowo dla kobiet/par zbliżających się do porodu, ta praca jest wspaniałym darem…
Ta praca przybliża nas do rodzenia samych siebie, naszych projektów i podążania naszą drogą.

Termin: 17.10 10.00-17.00
18.10 09.30-15.30
wszelkie informacje: https://www.facebook.com/events/723218461155603/

Zapisy: Monika Lipowska-Hajduk
mama@szczesliwa-mama.pl
tel. 509096046

Warsztat ten jest początkiem cyklu 5 części.
Po ukończeniu wszystkich części, możesz uzyskać stopień certyfikacji, co uprawnia Cię do stosowania określonych technik pracy metodą Birth Into Being i prowadzenia warsztatów tą metodą. (szczegóły wkrótce – zainteresowanych całym cyklem warsztatów proszę o kontakt na maila: mama@szczesliwa-mama.pl).
Sami wybieramy w ilu częściach warsztatu chcemy wziąć udział. Każda z nich jest odrębną formą i przynosi konkretne rezultaty :).