Warsztat BIRTH INTO BEING część 1 Kraków 28-29.06.2014

Serdecznie zapraszam na warsztat BIRTH INTO BEING – PONOWNE NARODZINY CZĘŚĆ 1 w Krakowie (ostatnia edycja przed wakacjami).

28-29 Czerwiec 2014

Sobota 10-18

Niedziela 9-16

zapisy i informacje:

mama@szczesliwa-mama.pl

509-096-046

Warsztaty Birth Into Being są otwarte dla kobiet i mężczyzn, rodziców, kobiet w ciąży. To również bardzo holistyczny sposób przygotowania się do pięknego porodu i rodzicielstwa. Uczestnicy mają okazję do nawiązania bardzo solidnego, świadomego i potężnego połączenia z energiami narodzin/rodzenia. Ma to potem przełożenie w zdolności kobiety do rodzenia, tak, jak zaplanowała natura, wolnego od strachu i powikłań.
W warsztacie mogą uczestniczyć pary.
Metoda Birth Into Being jest również bardzo korzystna dla położnych, douli, osób pracujących z kobietami w ciąży, tak żeby nie przenosiły własnych traum narodzeniowych i lęków na rodzące kobiety.
Przynosi też ogromne korzyści dla par zmagających się z niepłodnością, kobiet po traumatycznych wcześniejszych porodach, po poronieniach, lub osób, dotkniętych stratą bliskich osób.
Wspaniale przygotowuje do rodzenia nie tylko dzieci, ale też naszych projektów, realizacji marzeń, czy życia w zgodzie z własnym sercem i intuicją.

Jeżeli masz jakiejkolwiek pytania/wątpliwości – proszę o kontakt.

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/298258417005429/?ref_dashboard_filter=upcoming