Warsztat BIRTH INTO BEING Kraków 18-19.10.2014

Warsztaty Birth Into Being są otwarte dla kobiet i mężczyzn, rodziców, kobiet w ciąży. Zapewniają one bezpieczną, pełną miłości i nie oceniającą przestrzeń, żeby eksplorować kim jesteśmy i jaki jest na prawdę cel naszego bycia na Ziemi.
Warsztat ten przeznaczony jest dla każdego, kto gotowy jest do zneutralizowania traumy, jakiej doświadczył przy porodzie lub w okresie okołoporodowym.
Jest on dla wszystkich, którzy powtarzają wewnętrzne, emocjonalne wzory w obrębie własnej rodziny/pokolenia. Każdy, kto poszukuje trwałych, pozytywnych zmian dla siebie i swoich bliskich, może skorzystać z metody “Birth Into Being – Narodzin do Życia”.

Jest to również bardzo holistyczny sposób przygotowania się do pięknego porodu i rodzicielstwa. Chociaż metoda ta nie promuje żadnego konkretnego rodzaju porodu, stwarza ona jednak okazję do podniesienia świadomości na temat istniejących opcji, z bardzo praktycznej perspektywy. Uczestnicy mają okazję do nawiązania bardzo solidnego, świadomego i potężnego połączenia z energiami narodzin/rodzenia. Ma to potem przełożenie w zdolności kobiety do rodzenia, tak, jak zaplanowała natura, wolnego od strachu i powikłań. W warsztacie mogą uczestniczyć pary.
Metoda Birth Into Being jest również bardzo korzystna dla położnych, douli, osób pracujących z kobietami w ciąży, tak żeby nie przenosiły własnych traum narodzeniowych i lęków na rodzące kobiety.
Przynosi też ogromne korzyści dla par zmagających się z niepłodnością, kobiet po traumatycznych wcześniejszych porodach, po poronieniach, lub osób, dotkniętych stratą bliskich osób.
Wspaniale przygotowuje do rodzenia nie tylko dzieci, ale też naszych projektów, realizacji marzeń, czy życia w zgodzie z własnym sercem i intuicją.

Szczegóły organizacyjne:

Termin: 18.10. 10.00-18.00
19.10. 09.00-16.00

link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/497891060348397/
Zapisy i  wszelkie pytania, informacje:

Monika Lipowska-Hajduk
mama@szczesliwa-mama.pl
509-096-046

Serdecznie zapraszam!