POKAZ “FILMU NARODZINY JAKIE ZNAMY” 04.04.2014

Pokaz filmu:

NARODZINY, JAKIE ZNAMY

To film pokazujący pozytywny obraz porodu.

Film skierowany jest do przyszłych rodziców, położnych, douli, lekarzy oraz wszystkich osób zaangażowanych w ruch świadomego porodu naturalnego.

Sposób, w jaki przyszliśmy na świat w znaczący sposób wpływa na całe nasze życie.

Film ukazuje 11 naturalnych porodów, w tym porody domowe oraz w wodzie, a środowisko położnych w USA okrzyknęło ten film „najbardziej głębokim i obszernym przewodnikiem naturalnych narodzin w świecie”, ponieważ dostarcza on potężnej dawki wiedzy, co należy robić, aby urodzić dziecko świadomie i w naturalny sposób.

Elena Tonetti-Vladimirova, współpracownica Igora Czarkowskiego – stworzyła obraz ukazujący poród jako doświadczenie w pełni wyczekiwane, radosne i bezpieczne, w pełni humanitarne i pozbawione cierpienia zarówno dla matki, jak i dla nowo narodzonego dziecka.
Według autorki, poród odbywający się w najbardziej przyjaznym człowiekowi środowisku, czyli w wodzie, poród bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych, w obecności najbliższych, a przede wszystkim w atmosferze bezpieczeństwa, miłości i pełnego psychicznego przygotowania obojga rodziców do tej niezwykłej chwili, ma ogromne znaczenie dla noworodka, a wręcz determinuje kolejne lata jego życia.

Pokaz odbędzie się w ramach 4 urodzin portalu Ekorodzice – “Naturalnie – Rodzinnie”

Wstęp – bezpłatny.

4 kwietnia 2014 o godz. 15.45 w Art Zonie OKN

os. Górali 4 w Krakowie

zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl